Telefon: +90 232 428 21 87 | Email: bilgi@kehribargida.com.tr

Hakkımızda

Hakkımızda
Gusse Gıda 2014 tarihinde kurulmuş olup, kısa bir süre içresinde ivmelenerek büyümüş ve dünyanın her ülkesine ihracat yapabilecek kapasitede, sektörde çok önemli bir yeri olan profesyonel bir firma haline gelmiştir. 

İstanbul Avcılar’da bulunan 2500 metrekarelik alanda kurulu son teknolojiyle donatılmış tasarım ve üretim tesisi, 5 dolum hattıyla yüksek hacimli üretim kapasitesi, profesyonellerin başı çektiği elliyi aşkın personel ve deneyimli kadrosu ile alanında lider konumdaki Gusse, şurup, püre, şerbet, sos, frozen, Türk kahvesi ve limonata gibi ürünlerin tasarımını ve üretimini de tüm çeşitlerde gerçekleştirmektedir.

Farklı ülkelerde ve Türkiye'deki fuarlara katılan Gusse, ileriye dönük planları ve yenilikçi yapısı her geçen gün sektörde daha da büyük bir paya sahip olmaktadır. Mash, Zaden, Ekshi, Haseki Sultan, Gallon ve Gussos markalarıyla gıda sektöründe faaliyet gösteren Gusse, akıllıca yatırımlarla güçlendirdiği markalarını sektörün tamamının tanımasının gururunu yaşamaktadır.

Kehribar Gıda olarak on yılı aşkın olan sektör tecrübemiz ile 2018 yılında kurularak Gusse markasının Ege bölge distribütörlüğünü yapmaktayız. 

Genç ve dinamik firmamız, bölgemize ve çevre illerimize kalitesine güvendiğimiz bir çok marka ile ürün ve hizmet sunmakta, satış sonrası desteğine de devam etmektedir.

Umarız Birlikte Çalışırız...